Gloukh: Snap best dat publiek niet tevreden was
Datum: 28-09-2025  Bron: ajax.nl
Oscar Gloukh was met een doelpunt en een belangrijke pass op de 2-1 belangrijk tegen NAC. De Ajacied was blij met zijn eigen inbreng in de wedstrijd, alleen zag hij ook dat Ajax niet het gewenste niveau haalde. "Ik denk dat iedereen heeft gezien dat het geen makkelijke wedstrijd was", erkende Ajax' nummer tien.

"We moeten beter worden en in dit soort wedstrijden meer scoren. Natuurlijk ben ik blij dat we de drie punten binnen hebben en dat ik zelf een doelpunt heb gemaakt. Maar ik snap best dat het publiek niet tevreden was. We speelden niet goed, maar we moeten vooruit. We spelen dinsdag alweer in de UEFA Champions League."

Na zijn goede invalbeurt tegen PSV, speelde Gloukh nu vanaf het begin tegen NAC. Ik wil spelen, het maakt mij niet uit waar", zei hij daar zelf over. "Ik wil vooral op het veld staan. De coach zette mij op tien in de eerste helft en in de tweede helft op negen. Ik ben blij op beide posities, maar vooral met de negentig minuten.

Bij beide goals liet de middenvelder annex aanvaller zien waar hij toe in staat is. Hij schoot zelf de 1-0 binnen en zette de 2-1 van Kenneth Taylor op. Voor Gloukh is dit pas het begin. "Ik ben iemand van het passen, dribbelen, assists geven en scoren. Dat gaan jullie meer van mij zien, dat weet ik zeker. Om de eerste keer nu te scoren in de Johan Cruijff ArenA vond ik echt fantastisch."
NUjij MSN Reporter Twitter Facebook Google Bookmark
Gerelateerd nieuws.
Heitinga: Elke fout is afgestraft
Klaassen: Een harde les
Heitinga: Moeten echt goed aan de bal zijn
Heitinga over PSV - Ajax: Mooie graadmeter zondag
Heitinga en Klaassen over Ajax – Inter: Berghuis is er niet bij

Volgende wedstrijd

Sparta Rotterdam  VS  Ajax

Meer info

Stand
Pos.  
Club
W  
P
1.  
Ajax
27  
66
2.  
PSV Eindhoven
26  
61
3.  
Feyenoord
27  
55
4.  
FC Twente
27  
54
5.  
AZ Alkmaar
26  
51
6.  
Vitesse
25  
41
7.  
FC Utrecht
27  
40
8.  
FC Groningen
27  
36
9.  
Cambuur
27  
33
10.  
NEC Nijmegen
27  
32
11.  
SC Heerenveen
27  
30
12.  
Go Ahead Eagles
27  
30
13.  
Heracles
27  
27
14.  
RKC Waalwijk
26  
24
15.  
Fortuna Sittard
25  
22
16.  
Willem II
26  
22
17.  
Sparta Rotterdam
25  
21
18.  
PEC Zwolle
27  
20